ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Україна, в теперішній час, намагається синхронізувати своє екологічне законодавство з Водною рамковою директивою Європейського союзу. Цьому без сумніву сприятиме проект з охорони довкілля міжнародних річкових басейнів, який розглянули на міжнародній екологічній конференції в Яремчі. Мовилось, нагадаємо про річку Прут, яка тече територіями України, Молдови і Румунії.
Робоча група проекту ЕПІРБ, яка вивчала наскільки забруднена ріка Прут — головною проблемою назвала викидання неочищених стоків в містах і селах. Занепокоєння у експертів викликали також туристичні зони в сільській місцевості. Наталія Закорчевна — національний експерт проекту розповіла, що на підготовку планів управління річковими басейнами Євросоюз дає нам 10 років, з них 6 на реалізацію моніторингу якості води і 3 роки, щоб прийняти національне законодавство і призначити компетентні органи. До басейну ріки Прут відносяться землі, які перетинають поверхневі чи підземні водні потоки на шляху до неї. А в Карпатах, як відомо, рубають ліс з усіма можливими і забороненими наслідками.
Яремчанщина — унікальна для України, перш за все природою. І зараз уже ніхто не сумнівається, що людська діяльність призвела до майже фатальних для довкілля наслідків. Обстеження старовікових лісів і пралісів на прилеглих до парку територіях виявило, що біля тисячі гектарів — можна віднести до цієї категорії. Активна деревозаготівельна діяльність в басейнах рік призводить не лише до забруднення води, ерозії ґрунтів, а й до катастрофічних зсувів, незалежно навіть від повеней. Наслідки природних лих — відомі. Не називають лише імена винуватців.