ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Міжнародні проекти охорони довкілля, партнером у яких виступає Україна, активно впроваджуються і підтримуються природоохоронцями на Прикарпатті. Забруднення від скидання твердих відходів і стоків ріки Прут, яка є спільною для трьох країн, привернуло увагу керівників, які намагаються втілити у життя Водну рамкову директиву на територіях країн України, Молдови та Румунії. Чи спрацюють європейські екологічні принципи у нас?
Те, що Європейський союз намагається впроваджувати на території України проекти спрямовані на охорону і збереження довкілля — дуже добре, вважає Ігор Яківчук, перший заступник начальника державної екологічної інспекції України в Івано-Франківській області. Принаймні можна бачити, що робиться, з метою збереження лісів і вод у транскордонних державах. Привабливість нашого регіону для розвитку туризму, який зараз особливо активно проголошується з високих, чи трохи нижчих трибун, саме у збереженні природи. На жаль, не діють раніше прийняті природоохоронні закони, виконання, яких навіть без сторонньої допомоги забезпечило б захист довкіллю і обмежило варварське споживацьке співжиття людини і природи.
До 1990 року органи самоврядування мали право підпису при вводі в експлуатацію будь якого об'єкта. Тепер все не так. Людина, яка не мала ніякого стосунку до проектування, без відома екологічної інспекції та органів місцевого самоврядування підписує придатність об'єкта до експлуатації.
Мізерні штрафи не лякають забруднювачів довкілля, не чути і гучних справ, фігурантами яких були б отруювачі вод, повітря, ґрунтів. Тому Прикарпаття дуже ризикує в недалекому майбутньому втратити самопроголошений статус найчистішого, в екологічному аспекті, регіону. Німеччина, Чехія, Польща — найближчі сусіди, які не дозволяють своїм підприємцям забрудненими стоками чи викидами, внесенням наднормової кількості хімікатів, руйнувати екосистеми. У нас — будівництво очисних чи еко-захисних споруд, залежить винятково від доброї волі власника. Чи усі мають таку добру волю — в теперішній час, питання риторичне.