ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
«Відкриваємо автентичну Україну» — назва проекту Всеукраїнської академії автентики. Впродовж трьох років в усіх областях нашої держави відбуватимуться зустрічі, семінари, наради з метою поширення знань про етнографічні регіони України. Після Києва і Житомира настала черга Івано-Франківська.
Семінар-практикум «Відкриваємо автентичну Івано-Франківщину» зібрав в приміщенні обласного науково-методичного центру туризму і культури Прикарпаття людей, які щиро вболівають за збереження традицій нашого народу. Залучення колекціонерів, дослідників, музейників, народних майстрів, експертів та мистецтвознавців до збереження та популяризації етнічної спадщини України — одне з найголовніших завдань.
З усіх районів Івано-Франківщини, Львівської, Чернівецької, Тернопільської областей, міста Києва приїхали на семінар ті, кому не байдужа українська історія, а відомі решитилівські вишивальниці та чернігівські майстрині спричинили справжній фурор серед західно-українських вишивальниць. Колекціонери етнічної ноші теж мали приводи для обміну інформацією. Особлива увага, звичайно, етно-вишивці.
Автентичний — це вірогідний, правдивий, заснований на першоджерелах, справжній. На вулицях міст і сіл все частіше біля церков бачимо не притаманні українській вишивці кольори і символи: червоні маки — квіти загибелі молодих чоловіків, цвітуть на дівочих та жіночих сорочках і ніколи задуматись, яку енергетику вони несуть, що кодують і програмують? Автентична Івано-Франківщина безкінечна для вивчення. Невелика кількість людей зберігають і передають українські традиції. Ще менше свідомих їх популяризує і лише ті, що обрали для себе найблагодатніший шлях — вишивають.