ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Івано-Франківськ у пошуках енергоощадних технологій та коштів на їх впровадження. Про це мовилося на круглому столі за участі представників найбільших комунальних підприємств міста.
Ініціатори обговорення — громадське об'єдання «Самопоміч». Як пояснює керівник організації Тарас Виноградник, мета такої зустрічі — напрацювати комплексну програму енергоефективності в місті.
Нагальна потреба — зменшення обсягів споживання природного газу. За даними «Івано-Франківськтеплокомуненерго», під час опалювального сезону 2014–2015 року підприємство спожило 31 млн кубометрів газу. Це на 21% менше від попереднього року і справа не лише у відносно теплій погоді. Зокрема 300 тисяч газу зекономили на нових пальниках у котельнях. Також зекономили завдяки консервації трьох малоефективних котелень.
Цьогоріч Івано-Франківські тепловики розпочали реалізацію спільного проекту із Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією. Він передбачає встановлення 59 індивідуальних пункті у підвальних приміщеннях споживачів, що дасть змогу максимально зменшити втрати тепла.
Значними досягненнями внаслідок запровадження енергоощадних технологій хваляться і на комунальному підприємстві «Івано-Франківськводоекотехпром». За цим показником підприємство — один із лідерів з-поміж інших водоканалів України. Однак такий успіх обертається і деякими труднощами, зазначає Микола Саєвич: «Ми чим більше економим, тим більше тариф зменшується. Щоб був норматив — тариф. Тобто, якщо я економлю, щоб я заробляв на тому, що економлю. Це добре для людей, але для розвитку підприємства не є вигідно».
Та попри згадані успіхи і керівники комунальних підприємств, і представники малого та середнього бізнесу переконані, енергоощадні реформи в Івано-Франківську лише на початковому етапі. Для їх успішної реалізації необхідна порозуміння державної та місцевої влади, підтримка міжнародної спільноти і бажання громади — контролювати, не боятися новацій і відповідально ставитися до свого майбутнього.