ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
В селі Букачівці Рогатинського району відбулась презентація книги «Букачівці — Опільське містечко на берегах Свіржа». Книга видана у минулому році і вже була презентована в культурно-просвітницьких установах Івано-Франківська. Нащадки видатних односельців та родичів, і теперішні мешканці села Букачівці перетворили презентацію книги на справжнє свято селища.
Презентації книги «Букачівці — Опільське містечко на берегах Свіржа» передувала трирічна робота авторів у архівах, бібліотеках та приватних сімейних архівах. Збір матеріалів мав широку географію: Букачівці, Рогатин, Івано-Франківськ, Львів, Польща. Зрозуміло і те, що потрібна була і значна фінансова підтримка для видання зібраного, упорядкованого і відредагованого матеріалу.
Першим помічником у написанні книги про Букачівці для письменника Романа Коритка став уродженець села, відомий український журналіст і фотожурналіст Михайло Мазур.
Письменники Івано-Франківщини та Львівщини, відомі громадські діячі, краєзнавці та представники земляцтва «Рогатинська земля» приїхали до Букачівців на презентацію. Стараннями мешканців селища, учасників художньої самодіяльності захід був наповнений піднесенням і патріотизмом. Основним організатором урочистостей назвали отця Мирослава Любінця.
500 примірників — невеликий наклад, і за потреби його можна повторити, звичайно, доповнивши книгу новими матеріалами. Бо історію містечка Букачівці — шанують. Чудовий музей «Опільська хата» у школі, ініційований і створений вчителем Анатолієм Крамарем: раритетів і автентики вистачило б не на одну експозицію. Мудрі люди, прекрасні діти живуть у Букачівцях, зберігаючи пам'ять про минуле, хотіли б і гарного майбутнього.