ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...

ОТБ «Галичина» :: Новини :: Турнір пам'яті Богдана Шуляра
  Про студію
5 червня 2015 року / 01:39

Турнір пам'яті Богдана Шуляра

Категорія: Спорт, Суспільство

В селі Майдан відбувся традиційний турнір пам'яті Богдана Шуляра серед ветеранів, який організовано Івано-Франківською міською федерацією футболу та футбольним клубом «Легіон». Цього року переможцем турніру стала команда із Ямниці, яка в вирішальному матчі переграла Богородчани.

Турнір імені Богдана Шуляра організовують уже всьоме. На Зелені свята традиційно туди з'їжджаються ветерани футболу з усього Прикарпаття. Цьогоріч у турнірі взяли участь колективи з Підлісся, Ямниці, Богородчан та господарі — команда «Легіон». Основна мета, кажуть організатори, вшанувати пам'ять та поспілкуватися у вузькому колі ветеранів.

Щодо перебігу турніру, то в півфінальних баталіях Богородчани перемогли «Легіон», я Ямниця — Підлісся. Третє місце здобули господарі — команда «Легіон». У фіналі долю зустрічі вирішив один м'яч,  забитий Орестом Горбатим. Таким чином цьогоріч у турнірі чемпіонство відсвяткували ямничани.