ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
В Україні запроваджують європейські моделі роботи із правопорушниками. Кримінально-виконавчі служби готуються до законодавчих нововведень. У серпні цього року набуває чинності Закон України «Про апробацію».
Про ключові питання Закону України «Про пробацію» мовилось під час засідання круглого столу, який відбувся в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області. «Пробація» в перекладі з англійської означає «випробування» або «умовне звільнення». Цей юридичний термін походить із західних правових систем. Його сутність у тому, щоб замінити ув'язнення на більш гуманне покарання, під час якого порушник закону перебуватиме під наглядом правоохоронців і соціальних служб.
Запровадження інституту апробації означає залучення додаткових фахівців до пенітенціарної служби. Однак з економічної точки зору для держави це вигідніше, ніж витрати на утримання засуджених у виправних колоніях. У той же час, якщо правопорушник залишається у суспільстві, він не потрапляє під вплив кримінального середовища.
Пробація — дуже важлива передумова для роботи з неповнолітніми правопорушниками. У цьому важливе завдання покладено саме на соціальні служби з питань сім'ї, дітей та молоді.