ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
На висоті 316 метрів над рівнем моря, на найвищій точці Крилоса насипана Галичина могила, історія походження якої не є однозначною, але надзвичайно цікавою.
Пам'ятка археології «Галичина могила» датується серединою 10-го століття, і за словами завідувача музею історії Галича Тараса Зіньковського, який посилається на Михайла Грушевського, є символічним похованням-курганом, насипаним на честь першого Галицького князя, який ймовірно називався Галиця. Такі Кінотафи насипали не лише на території Київської Русі, а й на суміжних територіях, теперішньої Європи. Курган був досліджений впродовж 1991–93 років Івано-Франківським і Київським археологами Богданом Томенчуком та Володимиром Бараном. Останки людини у символічному похованні не були знайдені, бо їх там і не мало бути. А справжня могила князя Галиці у потаємному і ще не віднайденому місці. Оригінали знайдених артефактів сьогодні зберігаються в Івано-Франківському краєзнавчому музеї, а в експозиції Галичиної могили копії-муляжі.
За рештками човна-довбанки, на якому спалене на погребальному вогнищі тіло мало переплисти у інший світ, був створений центральний експонат. Експозицію доповнюють копії щитів, бойових сокир, списів та графічні зображення. Курган був урочисто відкритий у минулому році і тепер Галицька земля має ще одне місце привабливе не лише для істориків, а й для туристів, які можуть почути цю, або зовсім іншу розповідь.