ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Їм непотрібно знати іноземні мови, адже вони спілкуються за допомогою малюнку — поляки, американці та українці. В Івано-Франківську відчинила двері перша Мистецька резиденція. Стартувала вона з проекту «Конґрес рисувальників», який привіз на Прикарпаття польський митець зі світовим іменем Павел Альтгамер разом зі своєю творчою командою. Головна ідея — малювати може будь-хто і будь-де.
Більше півтисячі квадратних метрів стін перетворились на велике полотно. Пліч-о-пліч тут творять художники та аматори, без жодних обмежень. Володимир Прокопичин — молодий Прикарпатський художник. Малює на конгресі чотири дні. Щоразу не менше п'яти годин. Його кілька метрове полотно присвячене жінці. Каже, по-інакшому і не могло бути, бо вдома його оточує одне жіноцтво: дружина та троє доньок. На полотні Володимира є елемент інших митців. До прикладу, жовті хрести. Поруч з професійними художниками малює 5-річний Арсен. Особливістю Івано-Франківського конгресу рисувальників стали скульптури з металобрухту, які творять з допомогою зварювального апарату.
«Конгрес рисувальників» Павела Альтгамера вперше представлений 2012 під час Берлінського биеннале. Універсальний проект, в якому сам процес є продуктом актуального мистецтва побачили головні міста світу: від Нью-Йорка до Пекіна, а тепер і Прикарпаття.
Разом із Павелом Альтгамером до Франківська приїхали ще 15 художників і скульпторів з Польщі та Америки. Протягом чотирьох днів митці спільно працюватимуть над металевими скульптурами. Що вийде в результаті стане ясно 20 травня, коли фінішує «Конгрес рисувальників».
По закінченню проекту результати творчої праці можна буде побачити у готелі «Дністер». На деякий час його другий поверх перетвориться на мистецьку галерею.