ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Щороку, відзначаючи чергову річницю аварії на Чорнобильській атомній електростанції, з усіх областей України, з Білорусі і Росії до Києва приїздять ліквідатори аварії, мешканці чорнобильської зони, які залишили свої домівки на зараженій радіацією території. Цього року активісти Чорнобильського руху зібралися, щоб вшанувати пам'ять працівника станції, незмінного керівника Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Юрія Андреєва, який рік тому відійшов у вічність.
Вічний спочинок засновник і організатор чорнобильського руху в Україні Юрій Андреєв знайшов на лісовому цвинтарі. Через кілька місяців виповнюється 25 років з часу заснування всеукраїнської громадської організації «Інваліди Чорнобиля», «Союз Чорнобиль України». Першими її засновниками в березні 1990 були чорнобильці Прикарпаття, які налічували більше трьох тисяч чоловік і, які не мали від держави жодної допомоги.
Особливої опіки і турботи потребували діти ліквідаторів і переселенців, які прийняли дозу радіації і, які народилися від хворих батьків. 15 років тому, а саме в 2000 році, прикарпатці приєдналися до міжнародної організації «Допомога дітям Чорнобиля», створили свій фонд.
На лісовому цвинтарі започаткували священну ротонду, де поховані чимало чорнобильців. Квіти пам'яті лягають до їх могил. Гіркі спогади про техногенну катастрофу 20-го століття не забудуть ті, кого торкнувся Чорнобиль своїм «чорним крилом».