ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Допомога для військових медиків. Прикарпатські Ударівці продовжують Україно-Німецький проект «Воля і єдність в Україні та мир у Європі». Нагадаємо, в його рамках з німецької провінції Саксонія надійшла гуманітарна допомога для поранених бійців АТО, багатодітних і малозабезпечених прикарпатців. Активісти передали усе необхідне для лікування бійців госпіталю Національної Гвардії у Золочеві.
Отримати усе необхідне до Івано-Франківська приїхали представники військового госпіталю Золочева. На складі в офісі обласного УДАРу активісти та лікарі сортують і розподіляють допомогу.
Володимир Стефанків, голова обласної організації ПП «УДАР»: «Ми з ними зв'язались десь розказали про ті перев'язувальні матеріали, які в нас є, які ми можемо їм надати. Матеріали далі надаються в рамках великодньої поїздки, яка щедро надана землею Саксонія. Передаємо перев'язувальні матеріали, зокрема бинти, лейкопластири, системи, миючі засоби, які будуть використовувати у госпіталі».
Курт Зіммхен, керівник допомоги бійцям АТО: «Передаємо перев'язувальні матеріали, рукавички, шприци та багато інших необхідних речей. Усе це зібрали жителі німецької провінції Саксонія. Левову частку надала лікарня Діаконіс міста Дрезден».
Золочівський госпіталь нацгвардії розрахований на 150-ть ліжок. Наразі проходять курс лікування та реабілітації зо 70–80 військовослужбовців.
Юрій Семчук, заступник начальника медичного госпіталю національної гвардії м. Золочів: «Оскільки наш госпіталь знаходиться в тилу від зони бойових дій, у нас проходять відновне лікування після поранень, після контузій, після мінно-вибухових травм, після осколкових поранень, після оперативних втручань, які були надані безпосередньо в медичних закладах, які близькі до лінії зіткнення».
До 10-ти чоловік одночасно проходять відновне лікування, розповідає заступник начальника госпіталю Юрій Семчук. Паралельно працює військово-лікарська комісія, яка вивчає ступень втрати працездатності солдат. Каже, заклад забезпечений медикаментами, утім для більш повноцінного лікування бійців тут не відмовляються від будь-якої допомоги.
Прикарпатські активісти удару надалі працюватимуть над тим, аби забезпечити медиків та солдат усім необхідним.