ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Спільний проект Європейського Союзу та Програми Розвитку Організації Об'єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» працює в усіх областях України ще з 2008 року. Про те, чого вдалося досягти за цей час завдяки співпраці з громадами та місцевою владою мовилося на зустрічі у Львові із журналістами Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Тут відбувся Медіа-день з місцевого розвитку.
Якщо є непереборне бажання жити краще і комфортніше у своєму рідному селі, а ще віра у те, що це можна здійснити, то громада здатна, попри всі перешкоди, добитися бажаного. Більше двох з половиною мільйонів людей у понад двох тисячах населених пунктів України завдяки проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» таки підвищили рівень свого життя. Достатньо таких прикладів і на Прикарпатті.
Леся Попелюх, координатор проекту МГР в Івано-Франківській області: «Вдалося впровадити 11 проектів інноваційних нашим громадським організаціям. Рекомендації до концепції регіональної стратегії сталого розвитку області щодо енергозбереження і підвищення енергоефективності та використанні відновлюваних джерел енергії в сільській місцевості. Проект надав підтримку з розробки 22 проектно-кошторисних документацій з модернізацій котелень соціальної сфери для переводу їх на тверде біопаливо. Це в Богородчанському та Тисменицькому районах по 11 в кожному».
Але про ці успіхи мають дізнатися якомога більше людей, для того, щоб й інші громади також повірили у свої сили. Тому велику роль тут відіграють засоби масової інформації. Під час Медіа-дня у Львові був також проведений тренінг щодо способів, підходів та важливості висвітлення теми соціально-економічного розвитку сіл у мас-медіа.