ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
ОТБ «Галичина» :: Новини :: Підсумки податкових надходжень за перший квартал 2015 року
Підсумки податкових надходжень за перший квартал 2015 року
Категорія: Фінанси
Як вплинули цьогорічні нововведення в Податковому законодавстві на наповнення бюджетів всіх рівнів, які позитивні зміни відбулися у сфері сплати ПДВ та його відшкодування, та ще багато питань актуалізували на сьогоднішній прес-конференції начальник головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області Ірина Столярик.
З початку 2015 року до зведеного бюджету області надійшло податків і зборів у сумі 903 мільйони гривень, в тому числі до державного бюджету — 456 мільйонів, що на 138 мільйонів менше від відповідного періоду минулого року і до місцевих бюджетів — 447 мільйонів гривень, що на 59 мільйонів більше від минулорічних показників.
Збільшилися надходження з податку на додану вартість, податок на прибуток підприємств, плати за землю, екологічного та єдиного податку. Багато місцевих бюджетів поступово стають самодостатнішими, особливо там, де розвинутіший бізнес. Хоча і тут, стверджують фахівці фіскальної служби, є свої недоліки. Найбільші суми — 5% відрахувань акцизного податку надходять від АЗС, який є далеко не в усіх селах чи містечках. Вже є багато пропозицій до законотворчого органу внести поправки з цих питань. Позитивні якісні зміни спостерігаються цього року в процедурах сплати відшкодування ПДВ. Тут переважають електронні способи та автоматичне повернення цього податку.
Велику увагу державна фіскальна служба в області і надалі приділяє співпраці з громадськими організаціями. Вся інформація відкрита, чітка, прозора, діють гарячі телефонні лінії, он-лайн конференції, індивідуальні консультації. Кожен платник може звертатися зі своїми скаргами чи пропозиціями. Контрольно-перевірочні заходи застосовуються тільки до бізнесу і підприємств з так званої групи ризику, де можлива мінімізація чи приховування податків.