ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Вони бувають різні за стилем, але здебільшого у всі часи їх писали на полотні, рідше — на дереві. Мова про плащаниці — зображення смерті Божого сина. Унікальні полотна, яким далеко за 100 років, можна побачити в Івано-Франківському Художньому музеї, де працює виставка, яка триватиме до кінця Великодніх свят.
Одна з найбільших колекцій плащаниць на Прикарпатті в Архикатедральному соборі Івано-Франківська. Вона нараховує більше 130 творів написаних у різні часи та в різних стилях. Частину полотен служителі Катедрального собору передали до художнього музею, де вперше організували виставку давніх плащаниць. Один з експонатів датований 1864 роком. У ті часи серед іконописців була модна тенденція: зображувати Христа з нетрадиційною тіло будовою.
На виставці представлені ще старші полотна: плащаниця кінця 18-го століття. Її авторами є Галицькі народні майстри. Знавці сакрального мистецтва кажуть, про це свідчать зображення святих у вишиванках та виноградні елементи декору.
Постійні поклоніння та поцілунки вірян вкорочують віку плащаницям. Як продовжити життя сакральним творам добре знають у Катедральному соборі Івано-Франківська. Чимало з картин, що принесли до храму вірячи, були у критичному стані. Особливо ті, яким кілька століть.
За словами святотців, метод консервування дозволяє продовжити життя плащаниці від 50 до 100 років. Сьогодні у планах церковників показати людям усю колекцію, зібрану у Катедральному соборі. Для цього вже розпочали пошук приміщення.