ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Вчені археологи, мотивуючи своїми знахідками, стверджують, що звичай розмальовувати писанки походить в Україні ще з дохристиянських часів. Найстаріші орнаменти на писанках зберігаються ще й досі. Сучасні автори погоджуються з такими світилами археології як Олексій Уваров і Вікентій Хвойка.
Кімнату, де розписують писанки, неважко знайти за приємним ароматом розтопленого бджолиного воску. Саме так перед Великоднем пахне в імпровізованих майстернях музею мистецтв Прикарпаття. Учасники майстер-класу, школярі молодших класів, захоплені новим для себе видом ручної праці, яка в сучасному світі вже є мистецтвом. Орнаменти на писанках: геометричні, рослинні, зоологічні, антропологічні та побутові — писав професор Сумцов. Інший дослідник — Больсуновський запропонував таку класифікацію писанок: «трав'янки», «голубці», «гребінчик», «хрестик», «безконечник». А хлопчикам і дівчаткам зараз найголовніше опанувати найпростіші лінії, не обпекти пальці і не впустити писачок.
Хто ще ніколи не писав воском писанок, вперше мав би це зробити під наглядом вчителя, бо відкритий вогонь і розплавлений віск, якщо з ними перейти на ти, одразу відплатять опіком. Фарбування писанок відбувається лише фахівцем. На майстер-клас з розпису писанок діти принесли по два білих курячих яйця, все решту — забезпечують в музеї.
Перша писанка пишеться за взірцем, а друга фантазійна. У 2015 чорний колір, з відомих причин — табу. Закликаємо весну, позитив і мир. У цьогорічних учасників враження нові та незабутні.
У писанці поєднались вірування наших далеких пращурів і наші теперішні. Велика подяка тим людям, які підтримують зв'язок часів, терпляче навчають дітей і дорослих. Ниточка-павутинка від трипільського горщика до колайдера — тонесенька, але вона є. «Котилася писаночка з гори на долину…».