ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
«Схід і Захід України в умовах війни на Донбасі». Аби обговорити цю тему в Івано-Франківську зібралися науковці, громадські діячі та письменники.
Галичина і Донбас — це полярні регіони. Однак попри всі відмінності, вони мають і багато спільного. До такого висновку дійшов один із найвідоміших соціологів України, професор Луганського національного університету Ілля Кононов. Протягом тривалого часу він досліджував суспільні настрої у західних та східних областях.
Починаючи з 2004 року, політики, задля власних амбіцій, часто провокували розкол у державі, зазначив науковець. У той же час, Ілля Кононов переконаний, що саме історичний компроміс між Донбасом та Галичиною є головною умовою дієздатності країни.
Одним із способів налагодити соціальні стосунки може стати література. З ініціативи громадської організації «Поступовий гурт франківців», започатковано нову книжкову серію — «Схід-Захід». Відтепер під однією обкладинкою виходитимуть твори двох авторів — один зі Східної України, інший — із Західної.
У першій книзі поєдналися поезія та проза. Вірші харків'янина Олега Коцарева, та публіцистичні есеї Тараса Прохаська. Усі твори — написано нещодавно. На думку Тараса Прохаська, такі книжкові серії — один із способів розширити територію порозуміння між українцями.
Презентуючи першу книгу, видавець Василь Іваночко одразу ж проанонсував наступну. Незабром у серії «Схід — Захід» вийдуть друком твори Мирослава Боднара та Сергія Жадана.