ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Щороку 24 березня в ознаменування того, що цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудник туберкульозу відзначається Всесвітній день боротьби проти цієї недуги. На сьогодні одна третина світового населення інфікована туберкульозом. Серед хворих — чимало дітей. Яка ситуація із паличкою Коха у прикарпатських підлітків, як боротися з цим лихом, і звісно, запобігти йому?
Двох-трьох підлітків хворих на туберкульоз впродовж року виявляли медики Прикарпаття ще п'ять років тому, а минулоріч ця цифра сягнула семи осіб. Медики переконують, паличка Коха і надалі залишається серйозною проблемою, особливо серед дітей груп ризику. Від туберкульозу не застрахована жодна людина. Хворий на цю недугу повітряно-крапельним шляхом може інфікувати за рік 10–15 осіб.
Запобігти туберкульозу можна. Серед елементарних правил профілактики недуги — здоровий спосіб життя та дотримання особистої гігієни. Інфікування людини не означає захворювання на туберкульоз. За даними статистики, третина людей у світі інфіковані мікробактерією цієї недуги, а захворювання розвивається тільки у десятої частини. Втім, якщо дитина таки захворіла на туберкульоз — це не означає вирок. Вчасне звернення до медичної установи, правильне лікування і спосіб життя дозволить позбутися його назавжди.