ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Братнім називають не той народ, який показує свій кулак, а той, хто у скрутну хвилину подає руку. Нині цю істину бачимо на прикладі двох сусідніх держав: Росії, яка зі зброєю прийшла на Україну, вбиває і захоплює нашу територію, і Польщі, яка всіляко допомагає вистояти та перемогти у цій війні. Друзі із Гміни Щурова, що у Республіці Польща часті гості у Богородчанах. Вони неодноразово привозили сюди для українських військових технічну та іншу гуманітарну допомогу. Тісні зв'язки між громадами тривають вже роками, і у п'ятницю, на підтвердження спільних намірів щодо подальшої співпраці, тут було підписано угоду про міжнародну співпрацю.
Угода передбачає іще тісніші зв'язки між місцевими громадами, особливо співпраця стосується галузі культури, освіти, спорту і туризму, а також економіки. Ми були, є і будемо братніми народами, у минулому чимало спільних цікавих різноманітних проектів, а із підписанням цього документу їх, переконані гості, значно побільшає.
Мар'ян Залевський, війт Гміни Щурова: «Маємо надію, що наша співпраця і надалі буде процвітати. Два слов'янські народи, український і польський, направду є братніми. А тому нині ми з вами всім своїм серцем і всіма своїми помислами. Допомагатимемо вам тим, чим можемо, а тому знайте, що маєте у Польщі добрих приятелів, які прагнуть у недалекому майбутньому бачити українців моцним, потужним народом в об'єднаній Європі без кордонів, а сьогоднішні наша угода, яку підписуємо, буде одним з кроків до втілення цієї мрії».
Співпраця між нашими громадами — це можливість отримати безцінний досвід Польщі щодо євроінтеграції, підкреслювали на зустрічі керівники Богородчанщини і подякували гостям за багаторічну підтримку. Працюємо для майбутнього, а це наша молодь. В Україні вона твердо заявила, що хоче жити у Європі. Адже, саме молоді люди стали рушійною силою Революції гідності.
Тож, не маємо права обманути надії молодих людей і робитимемо все можливе і навіть неможливе, щоб досягти європейського рівня, кажуть богородчанці. Співпраця з братами — поляками з Гміни Щурова — це ще одна можливість досягти бажаного. На знак єдності гості та керівники Богородчанщини посадили у місцевому сквері деревця та кущі калини. Символічно, що рослини, які поляки і українці висадили тут у минулі роки, добре прижилися і вже дали перші плоди. Тож, навіть природа стверджує, що співпраця між нашими народами плідна у всіх відношеннях.