ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Питання бюджетної децентралізації тепер в Україні широко обговорюють всі громади. З роз'яснювальною метою відбуваються круглі столи за участі фахівців з Міністерства фінансів, Міністерства регіонального розвитку, Державної фіскальної служби України. Після такої зустрічі з представниками місцевого самоврядування в Івано-Франківську високопосадовці з Києва провели прес-конференцію.
Бюджетна децентралізація в Україні вирішить проблему коштів на рівні місцевих бюджетів, так вважають автори урядової ініціативи «Децентралізація влади». Завдяки впровадженню таких реформ, місцеві бюджети отримають додаткові ресурси, 100% плати за адмінпослуги, 100% державного мита, 10% податку на прибуток підприємств приватного сектора економіки, також 5% акцизного податку з реалізації підакцизних товарів: алкоголю, тютюну, нафтопродуктів. До місцевих бюджетів зараховуватиметься 80% екологічного податку, дотепер було 35%. Переваги отримають об'єднані громади, бюджети яких прирівняють до бюджетів міст обласного значення і районів. Вони отримуватимуть 60% ПДФО і інші доходи.
Точкою непорозумінь сьогодні в багатьох випадках є проблема з відсутністю інвентаризації реєстру нерухомого майна, всіх суб'єктів господарювання. За старими, підкилимними схемами жити українська громада більше не хоче, а бізнес більше не зможе скривати доходи. Податки сплачують в усьому демократичному світі, відкрито, цивілізовано і без махінацій. Хто контролюватиме? Громада сама хоче мати зацікавленість у такому контролі.