ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...

ОТБ «Галичина» :: Новини :: Кубок газети "Єдність"
  Про студію
19 березня 2015 року / 02:49

Кубок газети "Єдність"

Категорія: Спорт

Число 16 стало своєрідною візитівкою двох турнірів, які відбулись у Івано-Франківську. Спочатку у спортивній залі ЗОШ №24 стартував футбольний турнір на призи газети «Єдність», а у спеціалізованому комплексі з настільного тенісу Національного технічного університету завершився тенісний турнір пам'яті Леоніда Покладенка. Обидва дійства проводились 16 раз.

Рада профспілок області, спільно з крайовою радою ФСТ «Україна» футбольний турнір на призи профспілкової газети «Єдність» проводять протягом 16 років серед галузевих профкомів і турнір з кожним роком стає все більше популярним

Цього разу до обласного центру прибуло 8 футзальних команд. Усі зустрічі носили безкомпромісний характер, були напруженими і непередбачуваними, а до фінальної частини змагань пробилась молода команда «Енергетик» з Бурштина, та більш досвідчена команда Івано-Франківських медиків «Танатос». Протистояння молодості та досвіду в основний час завершилась внічию 3:3,  а спортивна лотерея пенальті була більш прихильна до медиків, які і стали переможцями турніру. Третє місце дісталось команді «Княгинин» з однойменного лікеро-горілчаного об'єднання, які переграли представників обкому працівників культури. Окрім командних нагород, організатори визначили і кращих гравців турніру.

Спеціалізована зала технічного університету нафти і газу з настільного тенісу теж у 16 раз приймала майстрів малої ракетки, які з'їхались з усієї України, щоб вшанувати пам'ять Леоніда Покладенка, який свого часу дав путівку у спортивне життя не одному аматору настільного тенісу.

Змагання, які вже стали традиційними, незважаючи на непросту економічно-політичну ситуацію, зібрали 90 ветеранів у 5 вікових групах і, що характерно у кожній з них призерами ставали наші Прикарпатські тенісисти та найбільше своєму успіху радів вихованець Леоніда Герасимовича Михайло Струтинський, який став срібним призером у найстаршій віковій групі до-70 років і, як тут не згадати крилатий вислів, «не старіють душею ветерани».

Ще один представник нашого міста Євген Полторацький у цій же віковій групі посів 3 місце, а срібним призером серед наймолодших ветеранів віком від 30 років став Тисменицький тенісист Віталій Савчук, який у фіналі поступився чемпіону з Чернівців Андрію Звінко. Срібним призером, але у віковій групі до 49 років став ще один іванофранківець В'ячеслав Банашевич. Близькими до успіху були і Дмитро Дзвінчук та представник Городенківщини Ігор Терлецький. Тож справа, якій присвятив все своє життя Леонід Покладенко, як бачимо, живе і перемагає.