ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...

ОТБ «Галичина» :: Новини :: Футбольні пристрасті
  Про студію
18 березня 2015 року / 00:58

Футбольні пристрасті

Категорія: Спорт

Зимовий чемпіонат Івано-Франківська з міні-футболу зібрав цього сезону рекордну кількість учасників. 38 команд розділених на золоту, срібну, бронзову та перехідну ліги виборювали звання переможців у своїх підгрупах. Апогеєм футбольних пристрастей стали фінальні матчі плей-офу у золотій лізі між командами «Крона ЛТД» та »Івано-Франківськ ГАЗ»

Щоб визначити переможця у золотій лізі, міська федерація футболу у своєму регламенті передбачила два поєдинки для команд фіналістів. Першу зустріч з рахунком 4:1 виграли минулорічні чемпіони з торгового дому «Крона ЛТД» і мало хто сумнівався, що друга гра щось суттєво змінить. Та напевне, ми і любимо футбол за його непередбачуваність. Тож на повторний матч, у просторій залі муніципального фізкультурно-оздоровчого комплексу, як кажуть, ніде яблуку впасти. І футболісти віддячили вболівальникам за таку увагу професійною змістовною грою. Достеменно не відомо чи футзалісти «КРОНИ» зарано повірили у свою перевагу у 4 м'ячі, чи команда «Івано-Франківськ Газ» отримала друге дихання після поразки, але цікавий і напружений поєдинок завершився цього разу перемогою газовиків з ще більш переконливим рахунком 5:1 і, як результат, вперше футзальна команда «Івано-Франківськ Газ» стала чемпіоном міста. А бронзові медалі завоювали футболісти «Алану», які напередодні перемогли команду «ЮТІМ». Отже, чемпіонат міста це вже історія, а керівництво міської федерації вже планує свою роботу на завтра.

Після закінчення фінального поєдинку міська федерація футболу провела церемонію нагородження переможців та призерів не тільки золотої, але срібної, бронзової та перехідної ліги Отже, переможцями у срібній групі стали футболісти приватного підприємства «Козацький острів», у бронзовій — студенти Університету імені Короля Данила команда «Благо», а перехідну лігу виграли футболісти приміського села Вовчинці. І все ж таки таку церемонію нагородження більш ефективно було б проводити не у спортивній залі, а у колективах, які стали переможцями чи призерами чемпіонату міста.