ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Гори непотребу та сміття. Франківські комунальники взялися наводити лад у підвалах багатоповерхівок. Зізнаються, якщо з аварійними мережами вони боротися вже навчились, то з людською байдужістю — поки ні.
Стан підвалів — головний біль комунальників. Десятки років мешканців багатоповерхівки на Набережній 34а захаращували свій підвал. Сюди зносили весь хатній непотріб, а часом — і просто сміття. Хто і коли це робив зараз вже встановити неможливо.
Мирон Джус, головний інженер КП »ЄРЦ»: «Ми взяли на себе зобов'язання почистити всі підвали. Мова йде не тільки про потенційні бомбосховища. Наша задача — це комфортне проживання мешканців у всіх будинках, які перебувають у нас на балансі. За декілька років роботи ми осушили більшість затоплених підвалів, поміняли кілометри підвальних розгалужень і мереж. А зараз настав час генерального прибирання».
Раніше комунальники виконували такі роботи виключно на замовлення мешканців. Тепер, з огляду на терористичну загрозу та приписи цивільного захисту населення, чистий підвал — обов'язкова умова для будинку. Щоправда, попередньо необхідно взяти згоду в мешканців.
Мирон Джус, головний інженер КП »ЄРЦ»: «Прибирання підвалів це є платна додаткова послуга. Ми проплачуємо підряднику за виконані роботи і, відповідно, буде пораховано до квартплати мешканців. В середньому прибирання підвала буде вартувати біля 1,5 тисячі гривень. Якщо взяти стоквартирний будинок — це обійдеться біля 15 гривень з однієї сім'ї. Погодьтеся, це небагато».
Підрядники іноді наводять лад в одному підвалі зо кілька днів. Все залежить від його захаращеності. За півтора місяці комунальнки прибрали вже дві сотні підвалів. Завершити більшість робіт планують щонайменше до травня.