ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...

ОТБ «Галичина» :: Новини :: Сивина у бороду, м’яч в руки
  Про студію
5 березня 2015 року / 00:20

Сивина у бороду, м’яч в руки

Категорія: Спорт

В Івано-Франківську відбувся міжнародний відкритий турнір з баскетболу серед команд ветеранів «Кубок Карпат». Змагання проходили 27–28 лютого у спортивному комплексі «Олімп». У них взяли участь п'ять команд з Кривого Рогу, Києва, Житомира, Мукачева та Івано-Франківська.

У зв'язку з непростою ситуацією в Україні, не змогли приїхати команди зі Словаччини та Польщі. А взагалі за підсумками ігор, перемогу здобула збірна ветеранів міста Києва, яка в матчі за перше місце обіграла Мукачево. Третє місце здобули ветерани Житомира. Усім гравцям турніру вручили сертифікати учасника. Кубки-сувеніри карпатських майстрів отримали призери турніру. Також відзначили найкращого розігруючого, нападаючого та центрового. Щоправда, головним завданням турніру були підтримка дружби та спілкування між ветеранами баскетболу, кажуть іванофранківці, які нічим не поступалися гостям, які посіли вищі місця. Традиційно Кубок ветеранів з баскетболу відбувається в різних місцях України. Тепер настала черга зустрічати гостей прикарпатцям. По-гостинному наші баскетболісти і віддали 1-е, 2-е та -3-е місце ветеранам з інших куточків України.