ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Військову присягу вже склали понад 1200 воїнів, яких призвали до лав Збройних Сил під час четвертої хвилі мобілізації. У Навчальному центрі на Львівщині зараз опановують військову науку вихідці не лише з Західної та Центральної України, але й переселенці зі Сходу. Більшість новобранців — добровольці.
Величезний плац Міжнародного центру миротворчості та Безпеки, що на Львівщині, від краю до краю заполонили військові. Майже 1200 відмобілізованих склали присягу. Військові, серед яких чимало добровольців, зізнаються — сьогодні, в скрутний для країни час, слова про вірність Вітчизні набувають більшого і глибшого значення.
В одному строю, демонструючи єдність України, стали військові із усіх областей нашої держави. Дехто з наших співвітчизників повернувся з Росії, аби приєднатися до захисників країни. До слова, лави мобілізованих поповнило чимало вихідців із Луганської і Донецької областей. Кажуть: звернулися до військкоматів аби визволити рідні міста від бандитів та непрошених гастролерів з Росії. Серед відмобілізованих є і військові, які пройшли хрещення вогнем у складі добровольчих підрозділів, а сьогодні стали до лав Збройних Сил.
Поміж тих, хто зголосився захищати в нелегкий час Батьківщину чимало людей творчих спеціальностей — актори, письменники, архітектори та програмісти. Є і такі, хто поміняв на автомат і військовий однострій мікрофон та відеокамеру.
Серед тих, хто приймав на засніженому плацу військову присягу — троє колишніх народних депутатів. Руслан Кошулинський, якій був віце-спікером Верховної ради, запевняє — ніяких привілеїв статус екс-нардепа не дає — однострій рівняє усіх.
Традиційного звільнення у місто після складання присяги у відмобілізованих, звісно ж не було. Але бійці відпочити і не рвалися — час у навчальному центрі вони використовують з максимальною користю. Тож, одразу після урочистостей вони повернулися на навчальні місця — на стрілецькі поля, танкодроми, артилерійські вогневі позиції — продовжувати освоювати військову науку.