ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Патріотизм повинен виховуватися з дитинства. Головну роль тут під час навчання в школі відіграють уроки історії рідної держави. Правда, в південно-східних та західних областях держави, педагоги по різному розставляють акценти щодо українських історичних цінностях.
Івано-Франківська школа №7. Тут в кабінеті історії — українські атрибути. Крім прапора та герба, — портрети гетьманів та визначних діячів: Шевченка, Донцова, Бандери, Шухевича. За словами вчителя історії, цей предмет — багатогранний. Зокрема, включає вивчення мови, літератури, етики. На думку педагога, історія дає учням змогу аналізувати факти та розглядати їх з різних точок зору. А це розвиває уміння мислити.
Певний час у цій школі вчилися діти з родин переселенців зі сходу. Викладачі кажуть, що різниця у світоглядах очевидна. На їхню думку, у школах сходу менше уваги приділяли становленню української нації та державності. Більше — важливості збереження єдиних слов'янських цінностей. Тобто тому, що проголошує російська пропаганда.
Шкільна програма викладання української історії має комплексний характер, кажуть вчителі Івано-Франківська. Утім, щоб виростити патріота, самих шкільних уроків не достатньо. Важливо, щоб відповідне виховання було й у родині. Адже ці цінності закладаються саме у дитинстві.