ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
У мирному Івано-Франківську окремі житлові будинки виглядають майже так, як у неспокійних від війни Дебальцевому, Маріуполі та інших містах і селах зони АТО. Ці будівлі, без перебільшення, псують хороший архітектурний ансамбль старовинного міста. Розуміємо, що важкий час для держави не вистачає коштів, але таке жахіття творилося роками і мешканці б'ють на сполох, навіть готові допомогти фінансово.
Вони стоять поруч, ці брати-близнюки, шедеври архітектури радянської доби. Це відомі колишні робітничі гуртожитки, які давали притулок багатьом людям. Розпад Союзу і розвал економіки змусив Івано-Франківськ взяти ці помешкання у свою власність. І місто мало би дбати про цю нерухомість, бо тут і досі живуть люди. Подбали. Дозволили приватизацію житла. Окремі, трохи багатші, зайнялися облаштуванням своїх осель, навіть вікна та двері поміняли. А бідні і досі плачуть, бо, кажуть, всім байдуже до їхніх проблем.
У комунальному підприємстві «Дирекція замовника» кажуть, що Коновальця 136, в — найпроблемніший будинок їхньої господарки. Підвали були так затоплені водою і нечистотами, що коридори та сходові пройоми виглядають раєм на землі. Погляньте, як по-райськи живуть окремі іванофранківці. Комунальники у цих негараздах звинувачують і самих жильців будинку. Мовляв, хто, як не вони, розплодили тут сміттярку і каналізаційні труби вивели прямо у підвали. Могли би зорганізуватися і навести порядок у своєму домі. Але не всі вміють бути електромонтерами, слюсарями, малярами, будівельниками. Зорганізувалися, хоч і не всі, і вирішили трохи фінансово допомогти комунальному підприємству. Ті ніби пішли на зустріч.