ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
В Україні таки боротимуться з корупцією, про це йшлося на навчальному семінарі, який відбувся в стінах обласної ради.
Боротьба з корупцією має бути на першому місці. В цьому переконаний Михайло Буроменський — президент Інституту прикладних гуманітарних досліджень. Адже нині її рівень досягнув критичної точки.
Михайло Буроменський, президент Інституту прикладних гуманітарних досліджень: «Завдання, яке стоїть перед нашою державою — подолати це зло — корупцію. Це є вимогою основних міжнародних партнерів України, тих донорів, які підтримують Україну фінансово в цей дуже складний для неї час».
Антикорупційна стратегія, яка обговорювалась на семінарі, розрахована на 3 роки, з 2014 по 2017 рік включно. І за цей час вона має стати базисом для зниження в країні корупції. Серед ризиків, що можуть перешкоджати функціонуванні нового законодавства заступник Міністра юстиції України Руслан Рябошапко називає: бажання влади чи бізнес еліти контролювати антикорупційні органи, або ж чинити тиск на них, а також — відсутність людського ресурсу. А тому, впевнений, роль громадськості у запровадженні нової реформи є дуже важливою.
Також, за словами заступника Міністра юстиції України, будуть впроваджуватись «перевірки доброчинності», такі собі іспити нового антикорупційного законодавства, які й виявлять продуктивність нововведення чи його неефективність.