ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Чи потрібно розвивати альтернативну енергетику на Прикарпатті? Дискусію на цю тему ініціювали громадські організації «Поступовий гурт франківців» та «Асоціація виробників теплової енергетики на альтернативних видах палива».
Учасниками дискусії стали люди, які найбільше зацікавлені в енергетичній незалежності країни та регіону. Це керівники підприємств-виробників теплової енергії на альтернативних видах палива, депутати Івано-Франківської міської та обласної рад, представники виконавчої влади та члени громадських організацій.
Одним із таких перспективних джерел енергії є тверде паливо. Голова Асоціації виробників теплової енергетики Михайло Драч зазначив, що на Прикарпатті такі технології розвиваються досить динамічно. І навіть попри відсутність потужних інвестицій, в області є напрацювання, якими можна пишатися.
І все ж, порівняно з країнами ЄС, в Україні альтернативна енергетика перебуває ще на дуже низькому щаблі розвитку, — зауважив Михайло Драч. Як приклад, він наводить Австрію, де за 25 років комплексно вирішили енергетичну проблему. До прикладу, тут працюють установки, які забезпечують цілі міста опаленням та електричною енергією. Що ж перешкоджає повсюдному запровадженню альтернативної енергетики в Україні? На думку організаторів обговорення, ключових причин є декілька.
»І законодавство. Те, що існують структури, які бояться змін, бо вони не завжди готові до них. Відсутність ресурсів для змін, тому що країна перебуває в стані війни», — Сергій Адамович, голова «Поступового гурту франківців».
А ще, мовилося на зустрічі, необхідно проводити роз'яснювальну роботу серед мешканців краю та працювати над створенням конкурентного середовища на ринку енергетичних послуг.