ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Школа атопічного дерматиту вперше запрацювала в Івано-Франківському обласному шкірвендиспансері. Це — школа-дискусія, круглий стіл, учасниками якого є люди, які мають це серйозне захворювання шкіри, дорослі, діти і їхні батьки. Лікарі-спеціалісти дають рекомендації, як досягти довготривалої ремісії, як доглядати за шкірою, як харчуватись при загостреннях.
На обліку в обласному шкір вендиспансері зареєстровані 3 200 пацієнтів з діагнозом атопічний дерматит. Тільки за минулий рік стали на облік ще 600 чоловік. Захворювання важко діагностувати. Ще важче його позбутися.
Іванна Цідило, головний лікар облшкірвендиспансеру, кандитат медичних наук: «Це є спадкова хвороба у людей з спадковою схильністю до алергії. Відноситься до алергічних захворювань. Поняття атопія введено дуже давно. Атопія — це схильність, власне, до захворювання. Атопія може проявитися у вигляді, як атопічного дерматиту, так у вигляді бронхіальної астми і алергічного риніту. Наші пацієнти — це пацієнти хворі на атопічний дерматит, тому нашим завданням є, як лікувати це захворювання, так навчити пацієнтів якісно жити, контролювати цю хворобу і якісно жити з цією хворобою все своє життя».
Хворі на атопічний дерматит особливо потерпають від алергії на харчові продукти, на пилок рослин, на синтетичні миючі засоби тощо. 33% погано реагують на антибіотики. Особливо застерігають медики від самолікування, адже значна частина хворих звертаються до лікаря в стадіях загострення. В школі можна довідатись чимало цікавого про способи лікування і ремісії атопічного дерматиту.