ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...

ОТБ «Галичина» :: Новини :: Фінальний матч з обласного кубка по футболу
  Про студію
27 серпня 2014 року / 02:54

Фінальний матч з обласного кубка по футболу

Категорія: Спорт

В фінальному матчі обласного кубка, який відбувся на стадіоні «Рух» в Івано-Франківську зійшлися лідери поточного обласного чемпіонату — «Кроно-Карпати» (Брошнів) та ФК «Перегінське». Особливого антуражу матчу додавала і велика кількість вболівальників, що прийшли на гру, значна частина з яких приїхала із Брошнева та Перегінська. Кубок області 2014 здобула команда з Перегінська, перемігши своїх географічних сусідів з рахунком 2:1..

Попри дощову погоду на фінальний поєдинок до Івано-Франківська з'їхалася чимала кількість глядачів. Левова частка яких, звичайно, мешканці Рожнятівщини. Адже гріх не приїхати кілька десятків кілометрів і не підтримати рідну команду на центральному стадіоні області. Та й хто знає, коли трапиться ще така нагода. Настрій «Кроно-Карпат» та ФК «Перегінськ» простежувався вже з перших секунд гри. Власне, на початку був забитий перший м'яч у фінальній зустрічі. Перегінці, попри статус дебютанта, сміливо пішли в наступ і відкрили рахунок. Цей факт перемішав карти брошнівчанам, які не розраховували виймати м'яч з сітки уже на перших хвилинах. Утім сценарій гри не змінився і надалі. Було помітно, що ФК «Перегінськ» буквально горів на полі, тоді, як Карпати не надто вдало провели першу половину матчу, пропустивши ще, як то кажуть, у роздягальню.

У другому таймі ситуація особливо не змінилася та хіба що «Кроно-Карпати» стали активнішими у відбиранні м'яча в суперника. Та й ситуація була не безвихідна: легенький дощик та бажання команд перемогти змушували арбітра матчу, який пристойно відсудив гру, час від часу показувати жовте світло гравцям обох команд, а перегінці мабуть повірили у перемогу і залічені хвилини до закінчення гри пропустили м'яч у свої ворота, але на більше у «Кроно-Карпат» не було сил, ані часу. Відтак, підсумковий рахунок 2:1 на користь дебютантів.

Рідко в Івано-Франківську раніше, навіть на матчах вищої ліги чемпіонату України, не говорячи уже про кубок області, можна було побачити стільки працівників право-охоронних органів, а це свідчить про те, що кубок Івано-Франківської області найдорожчий з усіх трофеїв в прямому та переносному сенсі, у першу чергу, для переможця — футбольного клубу «Перегінськ».