ОТБ «Галичина»

ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...

ОТБ «Галичина» :: Новини :: Кращі футзальні команди міста розіграли кубок Івано-Франківська
  Про студію
27 березня 2014 року / 01:32

Кращі футзальні команди міста розіграли кубок Івано-Франківська

Категорія: Спорт

У фіналі кубка Івано-Франківська з футзалу, який відбувся в Муніципальному фізкультурно-оздоровчому центрі, зійшлися дві команди достойні перемоги. Чемпіонат міста та бронзовий призер чемпіонату мали між собою визначити кому дістанеться перехідний кубок міста. Відтак така дуель не могла не викликати глядацький інтерес у вболівальників.

Нехай не вводить Вас в оману підсумковий рахунок матчу. Обидві команди продемонстрували хорошу гру. Вже з перших хвилин суперники ринулись в бій — високі швидкості, цікаві комбінації та безкомпромісна боротьба. За такою «картинкою» мали можливість спостерігати численні глядачі. «Свобода» створила перший гольовий момент, але удар зі штрафного парирував голкіпер. Але трохи згодом свободівці таки відкрили рахунок. І навіть подвоїли свою перевагу. Практично одразу після цього «Гранд Корона» скоротила відставання в рахунку — незабаром вони пропустили і другий гол. 2:2 і в другому таймі потрібно було починати все з початку.

Ще до старту поєдинку зверталось увагу на те, що «Гранд Корона» має в своєму складі більш досвідчених виконавців, ніж колектив Віктора Поптанича. Напевно, саме цей досвід ігор на високому рівні та вдала реалізація власних моментів допоміг команді перемогти. В другому таймі забивали лише футболісти «Гранд Корони».

В підсумку, 8:2 на користь чемпіона Івано-Франківська, який оформляє цього сезону золотий дубль. А фінальний поєдинок, однозначно, став окрасою всього сезону. В чесній та безкомпромісній боротьбі переміг той, хто сьогодні був трохи сильніший.

По завершенню фінального поєдинку кубка міста Івано-Франківська в Муніципальному Фізкультурно-оздоровчому центрі відбулось нагородження лауреатів та учасників чемпіонату та кубка міста. Це напевно один із небагатьох випадків, коли вислів «дісталось всім» має позитивний характер. Кожна команда-учасник отримала від організаторів відзнаку за участь в турнірі.