7 жовтня 2013 року / 22:52
Відкритий чемпіонат з жиму лежачи
Категорія: Спорт
Перший відкритий чемпіонат з жиму лежачи по версії IPF організували на численні прохання відвідувачів. Хлопці та дівчата мали намір спробувати свої сили у доволі популярному виді, який входить у базовий комплекс вправ під час занять у тренажерному залі. Першими свої сили спробували представниці слабшої половини людства.
У не надто жіночому виді, себе спробували близько десятка франківських дівчат. Хоч на гриф для них ставили, здебільшого, не надто велику вагу, утім це справді було не аби яке видовище для численних глядачів, що завітали цього вихідного дня на такі змагання.
Оксана Дрімлюга, учасниця відкритого чемпіонату з жиму лежачи: «Перший раз в житті я спробувала щось таке. Спортивний інтерес, тому що, в принципі, я все життя в спорті, але не в такому. Я займалася спортивною гімнастикою 12 років: збірна України, Кончезаспа, чемпіонат Європи, тобто це — стиль мого життя. Мені подобається».
У професійному спорті, певне знаний в минулому спортсмен, Роман Вірастюк, теж використовував комплекс вправ, пов'язаний з жимом штанги. Ця вправа, каже чемпіон Європи, дає можливість відтреновувати вибухову силу, втім, яким би видом франківська молодь не займалася, вже саме цей факт повинен тішити старше покоління. Адже це означає, що майбутнє української нації буде здоровим. А спорт, зокрема, такі види, як жим лежачи, одна з найпростіших його складових.
Роман Вірастюк, призер чемпіонату Європи зі штовхання ядра (1994): «Більше 50 учасників. Я вважаю, що це — вид спорту заслуговує і на більші зали і на більшу кількість учасників. І в, принципі, кожен, будь-хто, бачила — заявляли самої маленької ваги, могли прийти і спробувати свої сили».
У чоловіків, на відміну від жінок, змагання виявилися більш азартними, адже кількість бажаючих взяти участь була набагато більшою та й вага на грифі викликала бурхливі емоції в залі, у глядачів та прихильників жиму лежачи. Кожен другий спортсмен був налаштований підняти від грудей все більшу вагу. У підсумку хлопці не стримували емоцій та досягали результату. І таким чином ставали чемпіонами. А для переможців від організаторів чекали не аби які призи.