ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Адміністративно-територіальним реформуванням області має займатися громада. Економіка Прикарпаття потребує диверсифікації. Якщо в області невдало боротимуться із «зарплатами в конвертах», шість осіб позбавляться роботи. День перемоги цього року має відбутися без піару. Такі висновки 19 квітня зробив Михайло Вишиванюк на засіданні колегії облдержадміністрації.
Адміністративна реформа на Івано-Франківщині відбудеться, але поки що ніяких чітких меж немає. Для цього необхідно прийняти як мінімум три десятки законів. І останнє слово буде за громадою! Так Михайло Вишиванюк підсумував обговорення першого питання порядку денного про підвищення ефективності роботи місцевого самоврядування.
«Оцю концепцію ми передамо, щоб в кожній сільській раді зібрались, в кожному населеному пункті, — говорить голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк. — Дискутуйте і давайте пропозиції, яка має бути адміністративна реформа і яка має бути самоврядна громада. Це зле чи добре».
Обурився очільник Прикарпаття після того, як почув, що на Івано-Франківщині 30 % заробітних плат працівникам виплачують в конвертах. Пообіцяв на наступній колегії знову повернутися до цього питання. А перед тим вивчити, які райони лідирують в розвитку цього явища.
«За невиконання бюджету пропоную трьох начальників фінуправлінь, які займають три останні місця, зняти з роботи, — грозить голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк. — І трьох заступників голів адміністрацій, які ведуть економіку, але там, де об'єктивно є провали, теж зняти з роботи».
Оскільки 2015 рік оголошено Роком ветеранів Великої Вітчизняної війни, на колегії ОДА обговорили план заходів на наступні три роки, а зокрема програму відзначення в області 68-ї річниці Перемоги.
9 травня, кажуть, відбудеться урочисте покладання квітів, священики усіх конфесій відслужать поминальну літургію. І ніяких виступів на могилах. «На могилах не піаряться, а моляться», — зазначив Михайло Вишиванюк.
Мовилось на колегії і про боротьбу з наркоманією в області. План роботи озвучив директор Департаменту охорони здоров'я Роман Мельник. І про додаткові заходи з поліпшення інвестиційного клімату, і про стан використання бюджетних коштів.
Після обговорення останнього питання, таки не знайшлось відповіді. А чи вкрали з обласного бюджету 20 млн грн? Про це говоритимуть на наступній колегії. А поки шукатимуть винних. Наразі, головними порушниками використання бюджетних коштів назвали міста Івано-Франківськ та Калуш.