ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Про соціально-економічний розвиток мікрорайону Пасічна, що в Івано-Франківську, мовилося на нараді за участі заступника міського голови Михайла Вереса. На засіданні були присутні депутати міської, обласної рад та директори шкіл. Мова йшла здебільшого про дозвілля юних пасічнянців. Наразі тут не збудовано жодного спортивного майданчика, який був би розташований поза межами шкільних територій.
У мікрорайоні Пасічна проживає близько 25 тисяч мешканців. Стільки ж людей живе і в районному центрі Долина, проте там є музичні школи, стадіони, тощо. У Пасічній такої інфраструктури поки що немає, і це стає проблемою, оскільки молодь не має де себе подіти після уроків.
«Якщо дитина йде до школи, звісно, є вчитель, є клас, дитина там займається, — говорить Роман Харук, депутат Івано-Франківської міської ради. — А що робити після школи? В Пасічній десь 2 700 дітей шкільного віку, а є ще дошкільного віку і студентська молодь. Чим займатися дітям в позаурочний чи канікулярний час? Я піднімав це питання і на сесії міської ради».
Діалог з активістами мікрорайону та освітянами піде лише на користь громаді, адже кожен може висловити свою думку щодо розвитку Пасічної. Проте учасники наради визнають, що це лише початок, результат буде дещо згодом.
«У цьому мікрорайоні планується будівництво дошкільного закладу біля 24-ї школи, — запевняє Михайло Верес, заступник міського голови, — уже в цьому році ми плануємо відкрити на вулиці Тролейбусній філію бібліотеки №5, приміщення на сьогоднішній день у нас є. Є можливості щодо розширення мережі спортивних закладів».
Такі робочі зустрічі з освітянами та владою відбуватимуться і надалі. І не тільки в Пасічній, оскільки проблем подібного характеру вистачає цілому обласному центру, — твердять посадовці.