ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Розпочали із приємного — подякували всім, хто взяв участь в організації та проведенні марафону, присвяченого збору коштів на дитячий хоспіс. У тому числі і працівникам телебачення «Галичина». Далі депутати прийняли заяву щодо трьохрічної діяльності на посаді президента України Віктора Януковича. Ще одне звернення депутати адресували правоохоронцям. Воно стосувалося плюндрування пам'ятників героям визвольної боротьби на території Прикарпаття.
Пізніше до депутатських лав прийняли новообраних представників Івано-Франківської громади.
Далі був звіт комунальних ЗМІ області. Роботу всеукраїнського журналу «Дзвіночок» та газети «Галичина» депутати визнали задовільною.
А от щодо журналу «Перевал» рішення не прийняли. Те саме стосувалося і обласного телебачення «Галичина». Тут навіть довелося пригадати події у Верховній Раді.
А все тому, що рішення визнати діяльність телебачення задовільною, чи визнати незадовільною роботу його керівника Ольги Бабій чомусь вирішили прийняти таємним голосуванням. Це обурило не тільки багатьох депутатів, але і працівників телебачення, які гуртом прийшли до сесійної зали.
Ярослав Гнесь, головний редактор ОТБ «Галичина»: «Колектив запитує — чому не названі причини незадовільної оцінки керівника. Якщо поганий керівник, значить і поганий колектив. Але протягом 21 року колектив телебачення «Галичина» ніби успішно працював, ніби робили все, що можливе і навіть неможливе. Друге запитання колективу: як можна називати незадовільною роботу керівника, коли контрольно-ревізійного управління минулого року і Національної ради — по дві, визнали роботу колективу задовільною».
Юрій Дерев'янко, народний депутат України: «Мене обурює те, що ми у Верховній Раді, як опозиція і як ті люди, які потрапили нові, нові політики, відстоюємо нову якість політики, яка полягає в тому, що ми є прозорі, підзвітні. Що ми голосуємо особисто і ми не ховаємось. Ці технології голосування не особисті, або голосування таємні використовувала весь час влада. І мене це десь не тільки обурює, а десь подивовує навіть те, чому ми сьогодні не можемо публічно чітко сказати: що я за, чи я проти».
Кілька разів головуючий переривав засідання і просив керівників фракцій на нараду. Після відновлення роботи кілька фракцій обласної ради відмовились брати участь в голосуванні.
Врешті після тривалого часу на затвердження депутатам було запропоновано форму бюлетнів для голосування. Їх депутати не затвердили. Таким чином питання так і залишилось без відповіді.
А результатом протистояння у сесійній залі став поганий стан здоров'я генерального директора «Галичини» Ольги Бабій. Після засідання її у важкому стані до лікарні забрала швидка допомога.