ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Категорія: Суспільство, Соціальна сфера, Мистецтво, Культура
Якою є любов на смак? Не лише отримати відповідь на це запитання, але й відчути її, мали змогу відвідувачі презентації десертів. Її влаштували студенти і викладачі кафедри готельно-ресторанної справи та курортів Інституту туризму Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. На деякий час кожен, хто завітав у цей виш потрапив на дегустацію солодощів різних країн світу.
Панакота, кокосові цукерки,арабські млинці, королівська шарлотка, фондам, і навіть десерт присвячений актрисі Сарі Бернар. Всі ці шедеври кулінарного мистецтва можна було не лише побачити але й посмакувати на вперше організованій презентації в інституті туризму прикарпатського національного університету. Студенти 4–5 курсів всього за декілька годин приготували десерти різних країн світу. Тим самим продемонструвавши свій рівень підготовки.
Володимир Великочий, директор інституту туризму ПНУ:
Це тривалий процес роботи наших працівників особливо викладачів кафедри готельно-ресторанної справи які вели достатньо довгий процес підготовки фахівців в цьому напрямку. Ми сподіваємося що набуті знання нашими студентами допоможуть їм у їхньому майбутньому працевлаштуванні наші абітурієнти звернуть особливу увагу на те що ми не тільки вміємо навчати теоретично але й вміємо готувати і практично.
Лілія Лояк, старший викладач кафедри готельно-ресторанної справи:
Нам хотілося показати сучасні напрямки поєднання стилю, поєднання смаку, та мінімалізм.
Красивого вигляду та вишуканого смаку десертам додало використання морозива, соків, желе, та різноманітних фруктів а ще секрет успіху запропонованих солодощів натхнення та позитивний настрій стверджують тутешні кондитери.
Роман, студент:
Саме жіноче свято то вже був настрій досить хороший і готувалося просто і з хорошим настроєм. Крім самих основних інгредієнтів потрібно вкладувати саму душу у цю роботу.
Десерти франції, англії, японії, україни та росії, вони різні але й водночас схожі. Студенти інституту та туризму зуміли наочно показати якими може бути один і той же десерт народів різних країн світу.
Галина, студентка:
Ми хотіли б щоб сьогоднішній глядач особливо наші студенти які вчаться на готельно-ресторанній справі ознайомилися з цими новими стравами для них тому що вони тут зібрані з усього світу і побачили як в кожній країні інтерпретують так би мовити унікальні рецепти млинців роблять їхніх рідних страв інгредієнтів які ростуть в їхніх країнах а також подають з різними овочами та фруктами. Молочними продуктами в кожній країні є найбільше і рідні для них.
Десерт з'явився у 16 столітті, до цих пір він є неодмінним атрибутом будь якого святкування гарний і смачний десерт є є хорошим завершенням бенкету. Тому важливо цій страві приділяти не аби яку увагу, так як це роблять в інституті туризму національного університету імені Василя Стефаника.