ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Застаріле обладнання та ще радянські технології, кажуть учасники семінару, стали причиною такої ситуації. Змінити її мала б зміна законодавства, сучасні технології та гроші які можна отримати з двох джерел.
Віктор Маслак, президент асоціації «Укрводоканалекологія»: «Гроші має дати держава, або ж мають створити такі умови, щоб інвестори вкладали кошти у розвиток комунального господарства».
Юрій Хіврич, член нац. комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг: «Я в національній комісії видаю якраз питання інвестиційної складової в розвитку водопровідно-каналізаційного господарства і це питання дуже важливе сьогодні для розвитку наших підприємств водопровідно-каналізаційного господарства. Ми проаналізували всю ситуацію яка сьогодні є у нас з мережами, системою очистки, подачі, підйому води. Жійсно на сьогодні бачимо в що потрібно вкладати інвестиції».
Щодо Івано-Франківщини, то тут у галузі за словами керівників області також є свої проблеми — це необхідність прокладання нових водопроводів, спорудження очистних споруд з використанням новітніх технологій, зводяться станції пом'якшення води та інші невирішені питання.
Руслан Гусак, заступник голови івано-франківської ОДА: «Все це сьогодні буде розглядатися, обговорюватися і я надіюсь, що при підтримці і кабінету міністрів, і міністерства регіонального розвитку та будівництва житлово-комунального господарства, в разі якщо виділять кошти, ці роботи будуть продовжуватися».