ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Розпочався проект зі підписання Меморандуму про співпрацю між німецькими експертами та івано-франківською міською владою.
Транспортна модель Івано-Франківська за німецьким сценарієм. Консорціум експертів з Німеччини з владою міста оголосили про початок спільного проекту з розвитку транспортної системи. На першому його етапі німці досліджуватимуть загальну ситуацію з транспортом та дорогами, а тоді розроблять подальші стратегіх розвитку транспортної системи міста. Тобто враховуючи досвід європейських міст запропонують придатну для Івано-Франківська схему руху, що включатиме нові тролейбусні маршрути, дорожні розв'язки, мости.
Коріна Вайгельт консультант з Німеччини: «В кожному місті є велика кількість питань які є пов'язані із транспортним рухом. І дуже багато з тих питань минулими днями ми вже обговорювали. Як можна покращити безпеку транспортного руху у вашому місті. Покращити привабливість громадського транспорту».
Нову схему руху транспорту в місті розроблятимуть німці спільно з експертами львівської політехніки. Львів'яни уже допомагали урегульовувати транспортну мережу рідного міста, а також Черкас, Вінниці та Тернополя.
Представник кафедри транспортних технологій НУ «Львівська політехніка»: «Довший час ми зпівпрацюємо з фірмою «Греберіс» також з фірмою «Петіфау» з іншими компаніями які працюють у Львові».
За словами німецьких фахівців — вони уже мають великий досвід у боротьбі з заторами. Головною причиною їх виникнення називають більший попит на транспортні засоби від можливості їх пересування, цю проблему збираються вирішувати в Івано-Франківську.
Зіновій Фітель заступник міського голови Івано-Франківська: «Це не перша наша спроба вирішити цю проблему. Ми мали напрацювання і до сьогоднішнього дня, ці напрацювання нам в свій час розробляла «Львівська політехніка». Ми хочемо щоб наші німецькі друзі і партнери надали нам допомогу в розробці концепції розвитку міста Івано-Франківська».
Триватиме проект до 2015 року, саме тоді німці збираються втілювати у життя конкретні кроки.