ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
12 вересня на стадіоні «Наука» ім. Романа Микитюка відбулося спортивне свято присвячене вшануванню 40-річчя перемоги івано-франківського «Спартака» у першості України 1972 року. Тоді, місцева футбольна команда здобула третє у своїй історії звання чемпіона України. В той час його виборювали клуби другої ліги. Прикарпатські футболісти також вибороли путівку у перший дивізіон.
Ці сивочолі футболісти у 1972 році вибороли праву виступати в першій лізі союзного чемпіонату, з тих пір чи мало води спливло і чи мало з цих чемпіонів не має на білому світі але пам'ять про ті радісні миті для Прикарпатського футболу жива і по нині, власне з метою нагадати молодому поколінні про команду молодості організатори вирішили провести святковий матч ветеранів Спартака і ветеранів івано-франківської області на цю подію до обласного центру Прикарпаття з'їхалося чи мало відомих імен, деякі з них і по сьогодні присвячують своє життя прикарпатському футболу.
Петро Кушлик, майстер спорту: «Це повинно робитися, тому що наша молодь і середнє покоління не знаю цієї історії тому що як ви знаєте у нас тоді були команда наша, іменно обласна команда яка приймала дуже великі команди, серйозні команди високого рівня всього радянського союзу, діло в тому що на стадіон приходило по 12–15 тисяч, це просто радість була,як не грати для своїх таких людей, як не викладуватись на 100 %, тут гроші не ходили які би мали чи получали».
Микола Пристай, майстер спорту: «Відбувався колектив, відбувався колектив за рахунок звичайно місцевих футболістів, але потрібна була допомога на цьому рівні і гравців з інших міст в даний момент спартаковські які здобули чемпіонство і які грали в першій лізі в принципі не всі були з івано-франківської області».
Аби стати повноцінною першоліговою командою згадують гравці спартака 72-го року потрібно було ще й зіграти перехідні матчі з рейською дау гавою. Від так за підсумками саме цих ігор і мав бути визначений переможець хоч перший матч спартаківці програли 1:0, але вже у наступній грі зуміли виграти 3:1. і таким чином вийти в першу лігу радянського чемпіонату, від так зважаючи на відсутність професійного футболу на Прикарпатті на сучасному рівні, кажуть фахівці, залишаються радіти успіхам минулого століття.
Мирослав Ступар, суддя міжнародної категорії: «Я завжди казав, я думаю що я не доживу до тих днів коли моя команда вилетить з другої ліги навіть, це просто ганьба була, ну я бачу що крига скресла можливо, цим святом ми розпочали встановлення нашого футболу для того щоб ми могли вийти на той рівень на ми заслуговуємо».
Вболівальники не стали свідками швидкісної гри про те забиті голи все ж побачили завдяки влучним «пострілам» Віктора Аністратова та Володимира Мельниченка перемогу у товариському протистоянні з рахунком 2:0 і здобула команда ветеранів спартака.