ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
В Івано-Франківську віднині на чверть подорожчав проїзд у тролейбусах. Новий тариф — 1,25 копійок встановив івано-франківський міськвиконком. Причина — зростання вартості електроенергії та автозапчастин, а також витрати на зарплату. Однак навіть новий тариф не покриє усі збитки підприємства, кажуть тролейбусники.
Цей старенький тролейбус — майже ровесник комунального підприємства «Електроавтотранс». Після чергового ремонту пан Микола проводить косметичну роботу. Машину планує розмалювати яскравими фарбами. Однак проблеми це не вирішить. За останні кілька років на підприємстві закупили лише 5 новеньких машин. Решта чотири десятки — уже давно вичерпали термін експлуатації. Тролейбуси ламаються чи не щодня, кажуть водії.
Ігор Скотник, водій тролейбуса: «Неможливо працювати. Цих п'ять машин, то хоть ше мож спокійно працювати. Вічно шось ломиться і саме гірше, шо рульова і гальмівна система дуже паршиві стали».
Аби вижити підприємство змушене піднімати тарифи на проїзд, які досі були чи не найнижчими в Україні. Ціна на запчастини до машин та електроенергію зросла у кілька разів. Як і цьогорічний розмір мінімальної зарплати на підприємстві, де працює майже 400 людей. Тому навіть новий тариф не покриє усі збитки тролейбусників.
Леонід Яковець, директор державного комунального підприємства «Електроавтотранс»: «На підвищення зарплати треба 1 млн 700 000 грн. Цього стане, щоб покрити збільшення вартості електроенергії — 400 000 грн. Ну і ще залишиться там щось. Це не вирішує питання».
Аби його вирішити на підприємстві пропонують обмежити кількість пільговиків. Адже за статистикою на одного платного пасажира у тролейбусі — майже три безплатних. Для тих івано-франківців, які оплачують за проїзд, подорожчання квитка стало несподіванкою. З новим тарифом зростуть також ціни і на проїзні квитки багаторазового користування. Для дорослих громадян такі абонементи подорожчають на 15 гривень, на 10-ть — для студентів і для учнів — на 5 гривень.