ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Прикарпаття вшановує 140 річницю від дня народження Василя Стефаника — видатного літератора-експресіоніста, неперевершеного майстра соціальної новели. Пишні урочистості відбулися на Снятинщині, у рідному селі письменника — Русові. Вже традиційно тут щороку нагороджують найкращих місцевих авторів. Премією імені Василя Стефаника відзначають твори літератури, які «відроджують високі гуманістичні ідеали та збагачують історичну пам'ять народу». Про подробиці цьогорічного святкування розкажуть наші кореспонденти.
На Стефаниківський ювілей з'їхалося дуже багато гостей: літератори, науковці, політики і громадські діячі. Однак насамперед шану й поклін видатному земляку віддають самі русівчани. Церемонію розпочали урочистою ходою та покладанням квітів до пам'ятника новелісту. Далі — відвідини літературного музею, екскурсія та огляд оновлених експозицій. Потім — панахида на родинному кладовищі. Окрім самого письменника тут знайшли вічний спочинок його найближчі родичі. Пам'ять предків сьогодні дбайливо оберігають нащадки. Велелюдно і на самому подвір'ї колишнього родинного гнізда. Тут вшановують лауреатів Стефаниківської премії. За рішенням поважної комісії, цьогоріч видатними подіями у літературному житті Прикарпаття стали збірка Ольги Слоньовської «Пекторалі», диптих Василя Харитона «Покутяни» та поезії Василя Ганущака, об'єднані у збірку «На бурунах часу». Стефаниківського таланту і громадянської мужності побажали лауреатам, та зрештою і всім присутнім, очільники обласної ради та обласної державної адміністрації. Кожен письменник живий доти, поки його твори знаходять читачів. Як засвідчили урочистості, син Русівського селянина здобув собі безсмертя, і не лише в рідному краї.