ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
В Івано-Франківську проходить традиційне міжнародне «Свято ковалів». З кожним роком фестиваль стає все більш популярним. Похвалитися своєю майстерністю на Прикарпатті приїхали імениті ковалі з 20 країн світу.
Центральна площа Івано-Франківська сьогодні перетворилася в одну велику кузню. Як з металу народжуються мистецькі шедеври гості фестивалю можуть не лише спостерігати, але й спробувати щось зробити власними руками. Справа ця непроста, кажуть івано-франківські дівчата. «Ой, це 100% не Жіноча робота, Тільки супер-мега сильні жінки можуть з цим справитись». І такі в світі є. Крістін Лагсда — художниця зі Швеції. Стати ковалем жінку надихнув її чоловік — теж коваль. Поки Крістін працює у нього помічником, але впевнена — це ненадовго. Крістін Лагсда Гаапанен, помічник коваля: «Сьогодні я буду їм помагать. Але наступний рік, тоді я буду кувати сама».
На фестиваль приїхали понад двісті ковалів з двадцяти країн світу. Щоб зібрати іменитих колег по ремеслу, на святі ввели нову посаду — господар фестивалю. Почесне звання і символічний фартух вручили Сергію Чайці.
Сергій Чайка, господар фестивалю: «Господар має наглядати за Всім дійством, що тут відбувається, приймати всі офіційні особи, давати прес-конференції. Ґаздувати, як кажуть в нас на Прикарпатті».
З кожним роком шанувальниками фестивалю стають сотні туристів. Шедеври ковалів купують, яскраві моменти свята — фотографують і навіть малюють.
Геннадій Марченко, художник: «Ну, наприклад, оцей коваль — з Запоріжжя, Запорізький козак. Це дуже цікаво, таке явищем раз на рік буває, то його художнику не можна пропустити».
Після фестивалю на згадку про себе ковалі залишають місту подарунок. На цей раз презентували ковану дитячу карусель і вже трудяться над новою композицією — тріумфальною аркою. Її планують вручити рівно через рік до двох круглих дат — Дня міста і ювілейної річниці фестивалю.