ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Велосипед, плюс фанера та інженерна фантазія. Дорівнює електромобіль. Економний і екологічно безпечний. Мешканець Івано-Франківська Денис Лук'яненко змайстрував собі авто з підручних матеріалів і ось уже другий рік їздить на власному електромобілі по місту та дивує перехожих.
Кілька років тому в спадок від діда Денис отримав старенькі «Жигулі». Але швидко зрозумів — задоволення це не з дешевих. Тож продав їх, а натомість змайстрував ось такий електромобіль. Натхнення прийшло вночі.
Денис Лук'яненко, власник електромобіля: «Прокидаюся серед ночі, кручуся, сідаю на кухні, беру листок паперу і вимальовуються ці обриси і вже додаються колеса, руль».
Колеса, кермо і гальма — від велосипеда, низ машини з фанери, діодні фари — саморобні. Натхненником і першим помічником став батько. Саме він порадив зробити машину легкою та економною. Вага електромобіля — 120 кілограмів. Затрати на зарядку батарей півтори гривні на 100 кілометрів.
Олександр Лук'яненко, батько конструктора електромобіля: «Повинно бути таке співвідношення, щоб той транспортний засіб був тої ж ваги або ще менший від того грузу, який він перевозить».
Диво-машина — не єдина гордість родини Лук'яненків. Батько змайстрував ще вітрильний катамаран. Підтримує креативні ідеї і дружина Лук'яненка-молодшого. Каже: у такого транспорту суцільні переваги.
Катерина Бринецька, дружина конструктора електромобіля: «Дуже велика перевага на стоянках біля супермаркетів. Ми влізаємся туда, куда не влізаються великі машини».
Єдиний мінус — акумулятори. Вони дорогі та їх не вистачає на великі відстані. Якби проблему вирішили, впевнений Денис, згодом би усі перейшли на електротягу. Поки ж це єдиний електромобіль, який дивує івано-франківців.