ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Різдвяно-новорічні урочистості завершуються святом Богоявлення, відомим в народі як Водохреще. Із Хрещенням Господнім пов'язують хрещення на Йордані Христа. Коли Ісус Христос досяг 30-річного віку, він прийняв хрещення в річці Йордан. Вийшов на берег, а з небес почувся голос Бога-Батька, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси ще одна назва — Богоявлення. Православні та греко-католики вважають, що саме це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже в цей день, за християнським вченням, з'явився Бог у трьох іпостасях: Бог Отець — в голосі, Син Божий — у плоті, Дух Святий — у вигляді голуба. Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.
Вже 10 років поспіль в Івано-Франківську на майдані біля міської Ратуші єпископи різних конфесій, які представляють громаду обласного центр, правлять спільну службу Божу на честь Богоявлення Господнього. Така добра традиція прижилася, а ініціатором її був голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк — ще за першої каденції на цій посаді, згадує єпископ УГКЦ Володимир Війтишин. Сьогодні священнослужителі УГКЦ, УПЦ Київського патріархату та Української автокефальної церкви освячували воду і благословляли на добрі справи парафіян.
У містах і селах Прикарпаття сьогодні урочисто відзначають свято Богоявлення Господнього. Із Старого Лисця Тисменицького району зі свяченою водою повернулись наші кореспонденти.