ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Голубівники України, Росії, Білорусі та Молдови з'їхались на Прикарпаття, аби показати своїх пернатих улюбленців. В Івано-Франківську відбулася Міжнародна виставка-конкурс голубів. Її відвідувачі мали змогу не лише помилуватися рідкісними породами птахів, а й придбати їх.
У Зеновія Ковальчука дві пристрасті в житті — бджоли і голуби. Голубів чоловік полюбив ще з дитинства. І ось уже більше півстоліття розводить пернатих. Нині у його рідному помешканні, на горищі, живе більше сотні мастистих птахів. Доглядає за ними вся родина. Зеновій Ковальчук, голубовод: «В мене діти люблять голуби, жінка любить голуби. Так шо з голубами в мене і порядок, і не хворіють. Вожу їх у Львів, в Тернопіль на виставку. Всюди. Куди я, туди і голуби».
На виставці представлено кілька сотень птахів. Здебільшого це декоративні породи. Один ряд займають і спортивні. Володимир Мриць тренує таких пернатих. Його птахи нині можуть похвалитися численними нагородами. Один із його голубів — фаворит. За останніх три місяці він побував у кількох містах України, пролетів тисячі кілометрів.
Володимир Мриць, голова Івано-Франківського клубу спортивно-поштових голубів: «Тоді, коли ми запускали їх, в нас на Франківщині цілий день лив дощ. Не дивлячись на погоду, голуб — перший на клуб. Вот, бачите — Дніпропетровськ — перше місце. Вот, це чемпіон».
Організатор виставки — Івано-Франківський Клуб голубівників. Сьогодні вони активно займаються розвитком голубівництва на Прикарпатті, а також готують собі гідну заміну.
Виставка птахів миру в Івано-Франківську відбувається щороку. Цьогорічна, кажуть організатори — вдалась. Голубівники привезли понад 120 порід птахів. Деякі з них — рідкісні і дорогі. Наприклад, за пару «німецьких барабанщиків» просять кілька сотень євро.