ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
27 серпня поточного року кабінет міністрів України прийняв постанову під номером 796, в якій подано перелік платних послуг, які можуть надавати навчальні заклади державної та комунальної форм власності. Введення в дію постанови викликало значний резонанс в студентському середовищі і 12 жовтня було обрано днем протесту. За словами координаторів акції більш аніж у 20 містах України студенти вийшли зі зверненням до влади про відміну постанови. Однак представники керівництва навчальних закладів, зокрема Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу запевняють, що надмірний ажіотаж навколо цього питання є штучним і необґрунтованим.
Пропустив лекцію, лабораторну чи семінар — плати за тарифом, потрібно перездати іспит — затягни пасок. Інтернет, бібліотека понаднормово — за все потрібно заплатити із скромного студентського бюджету немалу суму — обурюються студенти, які вийшли з протестом перед будівлею Івано-Франківської облдержадміністрації. Обурення вилилося у відповідне звернення. То ж протест — на знак солідарності із студентами вузів інших міст України, адже в Івано-Франківську ті види платних послуг, які найбільше обурили студентів, вводитися не будуть — про це вже заявили і на прес-конференції в Національному технічному університеті нафти і газу. Зокрема, перший проректор вузу Федір Козак підкреслив, що із загального переліку навчальний заклад може обирати види платних послуг, які запроваджуватиме. Однак в цілому постанову, яка є удосконаленим варіантом прийнятої ще в 1997 році, керівництво вишу вважає корисною, адже платні послуги дозволяють поповнити матеріальну базу закладу. Переглянути постанову в саме в цій суперечливій частині — це вже прозвучало із уст президента Віктора Януковича. Тож на позитивне рішення сподіваються студенти. І висловлюють побажання — приймаючи рішення, які стосуються студентів, дослухатися до їх думки, залучаючи до обговорення студентські організації, зокрема студентське самоврядування.