ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Внаслідок довготривалих сильних дощів від розливу річок, підмиву та пошкодження окремих ділянок дамб, підйому ґрунтових вод, накопичення у низинах стічних вод та активізації зсувних процесів у 14 районах області постраждали 133 населених пункти, з них повністю або частково підтоплено 85, у тому числі — Івано-Франківськ. Про це повідомили у Головному управлінні МНС в області. Відсутнє транспортне сполучення з майже чотирма десятками населених пунктів, немає газопостачання у 5 населених пунктах, у тридцяти відімкнули електрику. Вода зруйнувала 1 міст (на автодорозі Галич-Цвітова у с. Мошківці), ще 16 — пошкоджено. Підрозділами МНС врятовано 2-х людей, евакуйовано — 217. Тривають аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи. Прикарпаттю виділили з Кабміну перших 17 млн грн. Таке розпорядження Прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Голова ОДА Михайло Вишиванюк поінформував керівника уряду про складну післяповеневу ситуацію в області та про здійснені рятувальниками та владою першочергові заходи. Напередодні з Михайлом Вишиванюком повеневу ситуацію на Прикарпатті вивчав перший заступник міністра з питань надзвичайних ситуацій генерал Володимир Антонець. Тим часом, міська влада Івано-франківська розпочала підготовку до локальної евакуації мешканців підтоплених будівель до комунального готелю та шкіл міста. Адже синоптики прогнозують можливі опади ще два наступні дні. Липнева злива, визнали чиновники, вже завдала місту шкоди більше, аніж стихія 2008, пише ЗІК, посилаючись на першого віце-мера Зіновія Фітеля.
Мешканці села Підпечери звикли до повеней. Цього року людей підтоплює вже вчетверте. Пів села плаває у воді. На затопленій території нема ні магазинів, ні аптеки. Вся надія на рятувальників.