ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
З Прикарпаття вивезли останню партію меланжу — суміші азотної кислоти, яка використовується як окислювач ракетного палива. Небезпечна речовина залишилася нам у спадок від Радянського Союзу. Подальше її зберігання з кожним роком ставало усе небезпечнішим і загрожувало екологічним лихом. Згідно з Меморандумом між Міністерством оборони і ОБСЄ, відправка меланжу з Ценжева до Російської Федерації розпочалася 21 січня. За п'ять місяців Івано-франківщину повністю звільнили від агресивної рідини.
Те, що Прикарпаття остаточно позбулося небезпечної речовини, особисто засвідчили представники міністерства оборони України і ОБСЄ. Вони розповіли, що безпосередній утилізації пального передували 5 років клопіткої праці, адже до початку дії проекту на 6 складах ракетного палива збройних сил України зберігалося близько 16 тисяч тонн токсичного меланжу. Тільки у Ценжеві його було 2 тисячі 200 тонн. Паралельно, повністю звільнили від нього і Калинівку на Вінниччині. Утилізація агресивної рідини — дуже своєчасна, кажуть військові.
До речі, при транспортуванні меланжу використовуються посилені заходи безпеки. Територію, звільнену від нього, очищають, а грунт — відновлюють.