ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Медики констатують — з початку епідемії захворіло 1 545 лікарів, 363 — за останню добу. На щастя, темпи розповсюдження інфекції на Прикарпатті знижуються. Згідно даних на 17-ту вечора 5 листопада у нас зафіксовано 76 тисяч хворих. З них 78 — у реанімації, 12 — на штучній вентиляції легенів. Протягом дня померла молода жінка у Калуші. Проте найбільша кількість хворих — в Івано-Франківську.
Ці дані на брифінгу для преси підтвердила 5 листопада заступник начальника Головного управління охорони здоров'я Зоя Ціхонь. Вона повідомила, що Міністерство охорони здоров'я прийняло рішення надати медичним закладам Прикарпаття додаткові апарати для штучної вентиляції легень.
«Здійснюється розподіл апаратури, — запевнила пані Ціхонь, — вона вже частково є у Львові, зараз десь будуть її розвозити по закладах».
Загалом за минулу добу за лікарською допомогою з приводу респіраторних вірусних інфекцій звернулося втричі менше людей проти попереднього дня — 2 600 осіб. Поменшало хворих дітей, натомість зросла кількість дорослих у реанімаціях. Лікарі пояснюють це більшою увагою батьків до здоров'я дітей, аніж до власного.
Зоя Ціхонь ще раз наголосила, що біда із пневмонією полягає в легковажності хворих. За її словами, на 3-4-ий день хвороби, після гарячки, наступає погіршення стану, яке збігається в часі зі зниженням температури. Одночасно виникає кашель і задуха, проте захворілі не звертають уваги на ці симптоми, радіючи, що хвороба «минула».
Та все ж, велика кількість звертань до лікарів та в медичні заклади свідчить про те, що жителі Прикарпаття уважно ставляться до найменших симптомів захворювання і, за настійливими рекомендаціями спеціалістів, не займаються самолікуванням.