ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Коломийщина завжди була і залишається багатою на співочі таланти. Їх стараються розшукати і заохотити до подальшого розквіту ще у зовсім юному віці. Популярним, зокрема, став уже традиційний дитячий фестиваль «Сопівські соловейки».
Наталія Ковальова, засновник фестивалю, згадує, як на перший фестиваль приїхала невелика кількість учасників. Вона вважає, що це не завадило дійству стати вагомим для Сопова. Мешканцям села та голові фестиваль став настільки рідним, що відмовитися від нього, попри чималі проблеми, вони не змогли. І на сьогодні голова села та відділ освіти та культури районної адміністрації — єдині, хто підтримує конкурс. Зі слів засновника фестивалю, цей фестиваль є стартом для багатьох сільських дітей.
«Цей фестиваль у нас уже ювілейний — п'ятирічний, запрошені діти з цілого району, переважно з сільської місцевості, - говорить Наталія Ковальова. — Традиційно записуємо дітям їхнє виконання, тому важко буде оспорювати, які місця вони одержують. Стараємося зробити все для того, щоб дітям було приємно, цікаво, весело».
Вагомим є і доробок сільської ради — голова села Олег Терпигоров охоче підтримує дійство і заохочує аматорів сільського будинку культури до проведення таких заходів. Наталія Ковальова каже, що свято для села однозначно треба робити. Але найважливішим є те, що діти Коломийщини мають можливість спробувати свої сили на солідному мистецькому заході.
«Цей фестиваль схвалений відділом освіти і відділом культури, - говорить Наталія Ковальова. - В основному весь тягар матеріальний бере на себе сопівська сільська рада з допомогою меценатів, тому що витрати — великі. Ми стараємося зробити, щоб було все добре».
Загалом свято у Сопові вже стало традиційним, а цьогорічний фестиваль — ювілейний, п'ятий. Організатори б хотіли бачити свято обласним чи навіть всеукраїнським і мріють не тільки про нові висоти, а й про меценатів та спонсорів.